PvP Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvP Forum Sistemi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
http://metin2pwp.yetkinforum.org/index.htm

arkadaslar sdlongju pvp server de bug dakaldım ya bende anlamadım bilen varsa söylesin

3 posters
YazarMesaj
m3t0
Özel Üye
Özel Üye
m3t0

Erkek Mesaj Sayısı : 31

arkadaslar sdlongju pvp server de bug dakaldım ya bende anlamadım bilen varsa söylesin Empty
MesajKonu: arkadaslar sdlongju pvp server de bug dakaldım ya bende anlamadım bilen varsa söylesin   arkadaslar sdlongju pvp server de bug dakaldım ya bende anlamadım bilen varsa söylesin EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 6:26 pm

ben bugda kaldım cıkarmasını bilen birisi lütfen yardım da bulunsun afro bilen biri msn mi eklesin:cyprus_necati@hotmail.com santa cherry
Admin
Kurucu
Kurucu
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 306

arkadaslar sdlongju pvp server de bug dakaldım ya bende anlamadım bilen varsa söylesin Empty
MesajKonu: Geri: arkadaslar sdlongju pvp server de bug dakaldım ya bende anlamadım bilen varsa söylesin   arkadaslar sdlongju pvp server de bug dakaldım ya bende anlamadım bilen varsa söylesin EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 7:30 pm

m3t0 demiş ki:
ben bugda kaldım cıkarmasını bilen birisi lütfen yardım da bulunsun afro bilen biri msn mi eklesin:cyprus_necati@hotmail.com santa cherry

Bug?

Lütfen Sorununuzu Acınız... Bug Da Kaldı Ama Nasıl?

*Oyunamı Girmiyo
*Bir Yeremi Sıkıstın
*Car Baglanırken Oyundanmı Atıyo

LÜTFEN SORUNUNUZU ACINIZ ...
https://gamebiz1.yetkin-forum.com
Ninja33
Kurucu
Kurucu
Ninja33

Erkek Mesaj Sayısı : 21

MesajKonu: Geri: arkadaslar sdlongju pvp server de bug dakaldım ya bende anlamadım bilen varsa söylesin   arkadaslar sdlongju pvp server de bug dakaldım ya bende anlamadım bilen varsa söylesin EmptyÇarş. Ocak 13, 2010 10:47 pm

Admininde dediği gibi sorun tam olarak açık değil ama eyer oyuna giremiyorsan bağlantıda bi sorun ola bilir veya servar kapanmış ola bilir biyere sıkıştıysan multi hackla başka biyere ışınlan çar baglanirken oyun atıyorsa pack dosyalarinda eksik ola bilir oyunu silip tekrar yükle
https://gamebiz1.yetkin-forum.com

arkadaslar sdlongju pvp server de bug dakaldım ya bende anlamadım bilen varsa söylesin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ARKADASLAR XFIRE PROGRAMINDA SS ALMAI BİLEN VARMI
» 23Hx Kayıt Olamayanlar Kod Çözme
» YARDIMA IHTIYACINIZ VARSA rodya@deltamt2.com
» ARKADASLAR KOLAY BI PVP SERVERI SOYLER MSINIZ LUTFEN YAF
» CİNCE CLİENT BİLEN BİRİ BURAYA LİNK VERSİN Bİ SÜRÜ PWP BİLİORUM CİNCE CLİENT OLMADIGINDAN KURAMIYORUM...