PvP Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PvP Forum Sistemi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
http://metin2pwp.yetkinforum.org/index.htm

2 Gündür sunucuya ßağLanırken hata veriyor ??

3 posters
YazarMesaj
denqesiz2121
Özel Üye
Özel Üye

Erkek Mesaj Sayısı : 10

2 Gündür sunucuya ßağLanırken hata veriyor ?? Empty
MesajKonu: 2 Gündür sunucuya ßağLanırken hata veriyor ??   2 Gündür sunucuya ßağLanırken hata veriyor ?? EmptySalı Ara. 22, 2009 12:32 pm

ßu kraLiyet feLan oLan serverde hata veriyor odamı kapandı ßilgisi oLan cvp versin
m3t0
Özel Üye
Özel Üye
m3t0

Erkek Mesaj Sayısı : 31

MesajKonu: Geri: 2 Gündür sunucuya ßağLanırken hata veriyor ??   2 Gündür sunucuya ßağLanırken hata veriyor ?? EmptySalı Ara. 22, 2009 2:20 pm

Hayır kapanmadı kardesim o serveri ordaki [SGM]Kenan kurdugu icin kafasına göre oyunu düzenlio o serverde düzgün kurallar ve üyelere iyi davranan kurucular olmadıgı sürece oynanmaz adam gm die bana küfür edio ben küfür edince banlarmıs böle ismi olur yha. benim yarı insan falan vardı oyunu geri aldi sandıkları ekledi npcye sandıktan cıkanı yere atmıslar die kıymıt bilmiolarmıs die herkesi 1 lwl yaptı düngece kasılın size ceza bu dedi gene kapattı serveri acılır aksama görürsün
emre.34
Süper Modaratör
Süper Modaratör
emre.34

Erkek Mesaj Sayısı : 55

MesajKonu: Geri: 2 Gündür sunucuya ßağLanırken hata veriyor ??   2 Gündür sunucuya ßağLanırken hata veriyor ?? EmptyÇarş. Ara. 23, 2009 12:15 am

e kardeş onune gelen herkes pvp kurarsa olacagı bu en iyisi 23hx di onunda icine ettiler en saglam pvp turk ama oda kasmak zor işte : )) slk herif kafasına gore yapıyosa silahlara adam gibi saldiri degeri versin yada satmasin :@ !

2 Gündür sunucuya ßağLanırken hata veriyor ??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kendi Yapımım Sunucuya Baglanacaksın Gül Gül Geberdim :)